Search
Close this search box.

O Nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy MTM Motoren Technik Mayer w Polsce.

Najważniejszą rolą naszej firmy jest tuning samochodów klasy premium i supercar.

Modyfikacje od MTM jako jedyne nie powodują utraty fabrycznej gwarancji producenta.

Aby zagwarantować naszym klientom bezpieczeństwo powiązane z ekstremalnymi osiągami, MTM oferuje przejęcie fabrycznej gwarancji producenta na cały układ napędowy. Zgodnie z Państwa życzeniem wszystkie nowe samochody mogą zostać objęte naszą gwarancją do maksymalnego wieku 5 lat lub 100 000 km.

MTM Poland - Dystrybutor firmy Motoren Technik Mayer

Nasz zespół to gwarancja satysfakcji z każdego projektu. Indywidualny i spersonalizowany to synonimy, które idealnie wyrażają pasję firmy.

Historia firmy MTM Motoren Technik Mayer zaczęła się w 1985 roku. W tym czasie, Roland Mayer jako inżynier Audi dał początek firmie. Ponadto był on również odpowiedzialny za stworzenie legendarnego pięciocylindrowego silnika w Audi Quattro .

W tamtych czasach ciężko było wyobrazić sobie potencjał firmy. Jednakże zaangażowanie oraz pasja w dziedzinie motorsportu pchnęła Rolanda naprzód. W efekcie skutkowało to stworzeniem pierwszego na świecie ponad 400-konnego pięciocylindrowego silnika. Dzięki temu otworzyła się możliwość konceru Audi AG na przełamanie bariery 300 km/h pierwszym licencjonowanym samochodem Audi.

Do dzisiaj firma MTM z taką samą pasją i precyzją dba o każdy samochód, który wyjeżdża pod szylden Motoren Technik Mayer.

MTM Poland - Dystrybutor firmy Motoren Technik Mayer